کد خبر: ۸۰۵

آغاز دوره جدید «نور، صدا، دوربين، خنده» با اکران دینامیت

دوره جدید سلسله برنامه‌های «نور، صدا، دوربين، خنده» با نمایش و بررسی فیلم سینمایی «دینامیت» آغاز می‌شود.
۱۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷

ه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، «دفتر طنز» دوره جدید برنامه «نور، صدا، دوربين، خنده» را پس از وقفه‌ای چند ساله برگزار می‌کند که در آن به نمایش و بررسی آثار سینمایی و تلویزیونی کمدی ایرانی و خارجی بپردازد که در نخستین برنامه دوره جدید، فیلم سینمایی «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی نمایش داده شده و نقد خواهد شد.
در این برنامه پس از نمایش فیلم، نشست نقد و بررسی فیلم و همچینین بررسی وضعیت سینمای کمدی در ایران با حضور مسعود اطیابی (کارگردان)، برخی بازیگران فیلم، شاهین شجری کهن (منتقد) و رضامیرمحرابی (مجری و کارشناس) برگزار خواهد شد.
این رویداد روز چهارشنبه، ۲۹ دی ماه ۱۴۰۰، ساعت ۱۷ در سالن سوره حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود و ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.
پژمان جمشیدی، احمد مهران‌فر، نازنین بیاتی، محسن کیایی و زیبا کرمعلی از جمله بازیگران دینامیت به تهیه کنندگی ابراهیم عامریان هستند. این فیلم در اکران عمومی تاکنون با استقبال مردمی مواجه شده و اکران آن در سینماهای سراسر کشور ادامه دارد.
سلسله نشست‌های «نور، صدا، دوربين، خنده» به نقد و بررسی فيلم‌ها، سریال‌ها و نمایش‌های کمدی ايران و جهان می‌پردازد که پیش از این در سال‌های گذشته میزبان سینماگران و چهره‌های مطرح بوده است. در دوره جدید نیز قرار است آسیب‌شناسی سینمای طنز ایران و جهان در کنار نمایش آثار با حضور منتقدان و فعالان حوزه سینما و علاقه‌مندان به طنز و کمدی برگزار شود.

ارسال نظر