دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۳۷۵
۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

فتح قله پیشرفت با امیدآفرینی در بین جوانان میسر است

مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل با اشاره فرامین رهبر در نزدیک شدن به قله در مسیر پیشرفت و آبادنی کشور گفت: فتح قله پیشرفت با امیدآفرینی در بین جوانان میسر است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده در «اجتماع بزرگ جوانان نقش آفرین گام دوم انقلاب اسلامی» که در محل شهیدگاه اردبیل برگزار شد، در سخنانی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران برترین اندیشه اسلامی در جهان است که با مجاهدت جوانان مومن و متعهد در دوران انقلاب و دفاع مقدس محقق شد.

وی انقلاب اسلامی را نقطه تجلی و تکامل اندیشه توحیدی عنوان کرد و افزود: تحقق پیشرفت در مسیر انقلاب اسلامی با عمل به فرامین رهبر در گام دوم انقلاب میسر است چرا که این بیانیه به عنوان صحیفه انقلاب به قلم مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نوشته شده و چراغ راهی معتبر و امید بخش و عصاره اندیشه امامین انقلاب و برگفته از ایثار شهدا است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل افزود: انقلاب اسلامی برگرفته از توحید اسلام ناب و اهل بیت (ع) است و این دین باوری در کشور ایران به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مدیون مفاخر و حماسه سازان استان اردبیل است که باید دانش آموزان با این مفاخر ارزشمند آشنا شوند.

حجت الاسلام جعفرزاده تاکید کرد: اگر ملت ولایت مدار ایران اسلامی در مقابل دشمن ایستادگی کرده این ایستادگی مدیون شهر حسینی اردبیل است و این افتخار امروز به نام اردبیل ثبت شده است.

فتح قله پیشرفت با امیدآفرینی در بین جوانان میسر است

وی به تلاش دشمن در پوشاندن حقایق اسلام و انقلاب در جهان اشاره کرد و گفت: دشمن با شعار زن، زندگی، آزادی می خواهد پیام مکتب بانوان شهیدپرور ایران اسلامی به گوش جهانیان نرسد اما به برکت خون شهدا این توطئه پوچ دشمن نقش بر آب شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل به دستاوردهای انقلاب اشاره کرد و افزود: آزاداندیشی، ارتقای اخلاق و کرامت انسانی، اخلاق مداری، علم، عقلانیت  و خرد ورزی، عدالت،  تلاش و مجاهدت بی پایان در نیل به اهداف و آزمان های بلند انقلاب اسلامی و امید افزایی و معنویت گرایی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام جعفرزاده افزود: دشمن امروز ایمان، باور و عمل صالح مردم را نشانه گرفته اما از نرم افزاربزرگی بنام عاشورا و عاشورائیان غافل است که چراغ راه حرکت امت اسلامی و حضور درعرصه مختلف با الگوگیری از مکتب شهدا محقق شده است.

 

 

 

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار