کد خبر: ۱۱۷۴۷
به همت تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی صورت گرفت؛

برگزاری محفل شعر مقاومت در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تبریز از برگزاری محفل شعر مقاومت در حمایت از طوفان الاقصی و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی خبر داد.
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰


به گزارش روابط عمومس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین مظفر رجب زاده سه شنبه ضمن اعلام این خبر گفت: امروز مظلومیت مردم مسلمان فلسطین به قدری جانسوز هست که هیچ زبانی توان بیان آن را ندارد و پایان دادن به چنی شرایطی می طلبد که همه مردم جهان به یاری مردم مظلوم غزه بشتابند.

وی ادامه داد: زبان شعر یک موهبت ویژه الهی است که در طول تاریخ ستون های ظلم را به لرزه در اورده است و امروز وظیفه هر شاعر آزاده ای است که به بیان مظلومیت مردم فلسطین پرداخته و واقعیت و ماهیت ناپاک رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی و جنایات هایشان را بر ملا کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تبریز تصریح کرد: حرکت غرور آفرین طوفان الاقصی، آرامش پوشالی صهیونیسم را بر باد داده و بر همین اساس انجمن شاعران اهل بيت عليهم السلام اداره تبلیغات اسلامی تبريز در محفل شعرای آیینی در حمایت از طوفان الاقصی و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی به ایراد شعر پرداختند.

حجت الاسلام رجب زاده گفت: در راستای نشر حداکثری محتواهای فرهنگی متناسب با اقدامات و دستاوردهای محور مقاومت و ادای دینی حداقلی نسبت به مظلومیت مردم ستمدیده فلسطین، شعرخوانی های این محفل در قالب محتوای صوتی نیز ضبط و منتشر خواهد شد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار