کد خبر: ۱۱۸۸۹
در پی محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی؛

مراسم بزرگداشت شهدای غزه در سقز برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهدای غزه در سقز با محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در این شهر برگزار شد.
۰۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۹

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، امام جمعه سقز در مراسم گرامیداشت شهدای غزه با محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی اظهار داشت: یهود در این جنگ به دنبال نسل کشی است.

ماموستا ابن الخیاط با بیان اینکه اسرائیل با لشکرکشی از سال ۱۹۴۸ به دنبال توسعه بیشتر و همان شعار نیل تا فرات است، اضافه کرد: یهود غیر از توسعه اراضی به دنبال نسل کشی است.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم خطاب به پیامبر (ص)، ادامه داد: خداوند به صراحت به پیامبر فرموده است؛ که یهود و نصارا مگر با پیروی از دین آنان وگرنه از دشمنی با اسلام دست بر نمی‌دارند و بر اساس دستورات قرآن کریم، یهود و نصارا دشمن آشکار اسلام به شمار می‌روند و در حالیکه با وجود پیامبر اکرم (ص) دین اسلام کامل شد، ولی آنان، از ایشان پیروی نکردند.

امام جمعه سقز در بخشی دیگر از سخنان خود به دروغین بودن ادعای حقوق بشری غرب اشاره و از سکوت سازمان ملل در برابر این جنایت انتقاد و خاطرنشان کرد وعده الهی حق و پیروزی با مسلمانان خواهد بود.


حملات اسرائیل به غزه ناشی از ناتوانی دشمن در برابر رزمندگان اسلام است

حجت‌الاسلام  ابراهیم رستمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی سقز نیز در این مراسم ضمن محکوم کردن حملات اسرائیل به غزه اظهار داشت: حملات اسرائیل به غزه و کرانه باختری ناشی از عجز و ناتوانی دشمن در برابر رزمندگان اسلام است.

وی بیان کرد: همه ملت‌های آزادی‌خواه باید این جنایات وحشیانه رژیم صهیونیست را محکوم و از مردم مظلوم غزه دفاع کنند.

در این مراسم حاضران با شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» خشم و انزجار خود را از رژیم غارتگر و غاصب صهیونیست اعلام کردند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار