دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۹۸۹
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد؛

رشد و تعالی مدارس صدرا در گرو همراهی مدیران دستگاه های مرتبط است

جلسه هم اندیشی مبلغین و مبلغات مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام والمسلمین نجیمی در این جلسه ضمن تشریح ظرفیت های موجود در سطح مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا گفت: با توجه به اهمیت هدف شکل گیری این مدارس در سطح کشور، ادارات آموزش و پرورش باید نقش مؤثرتری را در این زمینه ایفا کنند.
وی افزود: برای هماهنگی بیشتر مبلغین و مبلغات جلسات دورهمی باید به صورت فصلی برگزار شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد ادامه داد: گزارش عملکرد به صورت ماهیانه و شرکت فعال و پویا در پویش های موجود نوجوانانه از اولویت های امروز شما عزیزان است.
وی ارتقای سطح آموزش مدارس صدرا و کسب رتبه های برتر علمی توسط دانش آموزان در این مدارس را خواستار و استفاده از ظرفیت اردوی درون استانی و برون استانی را یادآور شد.
در ادامه مسئول بنیاد ملی نوجوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، به تشریح سه راس مثلث امر تربیت یعنی خانواده، مدرسه و مجموعه تربیتی پرداخت و گفت: مخاطبین ما در مدارس باید از لحاظ دانش، بینش و مهارت ارتقای قابل توجهی یابند.
مدبری زاده افزود: برگزاری فوق برنامه ها به صورت فصلی، زمینه سازی واگذاری مدارس صدرا به موسسات مردم نهاد فعال در عرصه نوجوان و برگزاری دوره های تخصصی برای کادر، مربی و خانواده از اولویت های بنیاد ملی نوجوان در استان یزد می باشد.
در پایان این جلسه مبلغین و مبلغات به ارائه گزارش از فعالیت های صورت گرفته در حوزه کاری خود پرداختند و انتقادات و پیشنهادات خود را در راستای پیشبرد هر چه بهتر رشد و تعالی این مدارس مطرح نمودند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار