کهگیلویه و بویراحمد در سوگ بی بی دو عالم، حضرت زهرا (س) گریست

شهر‌های مختلف کهگیلویه و بویراحمد در سالروز شهادت مظلومانه ام ابیها، مادر ولایت و بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) با برپایی مراسم‌ها و بیرق‌های عزا، غرق در ماتم بود.
۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۲

کهگیلویه و بویراحمد در سوگ بی بی دو عالم،حضرت زهرا (س) گریستبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، مردم ولایتمدار و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در شهر‌ها و مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد، حسینیه‌ها، مساجد، تکایا و حرم امامزادگان (ع) در رثای شهادت یگانه بانوی اسلام حضرت زهرای اطهر (س) و با برگزاری آیین‌های عزاداری بر سر و سینه زده و اشک ماتم ریختند.

دسته‌های عزاداری و هیأت‌های سینه زنی و زنجیرزنی با اجتماع در شهرستان‌های مختلف کهگیلویه و بویراحمد در سوگ شهادت دختر نبی گرامی اسلام (س) ناله سر دادند.

پرچم‌ها و پارچه نوشته‌های سیاه رنگ به نشانه عزا و ماتم بر سر درب منازل، مغازه‌ها و اداره‌های نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد نصب شد.

در بقاع متبرکه شهرستان‌های مختلف این استان اوج تجلی نجوا‌های عاشقانه و زمزمه‌های عارفانه شیعیان آل نبی محمد مصطفی (ص) در شب شهادت حضرت زهرا سلام الله علی‌ها بود.

سخنرانان در آیین‌های عزاداری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در کهگیلویه و بویراحمد به بیان فضائل اخلاقی و ابعاد شخصیتی این بانوی بزرگوار پرداختند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار