کد خبر: ۱۳۸۶۹
با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرخمیر؛

مشکلات خانه قرآنی روستای چمردان بررسی و پیگیری شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر خمیر از خانه قرآنی روستای چمردان بازدید و مشکلات این خانه قرآنی از طریق فرمانداری پیگیری شد.
۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۶

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد غلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر خمیر از خانه قرآنی روستای چمردان بازدید و مشکلات این خانه قرآنی را از طریق فرمانداری پیگیری کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامی، همچنین از خانه قرآنی کشار، بازدید کرد و در حاشیه این بازدید، ضمن تشویق فعالان عرصه قرآنی به فعالیت بیشتر برنامه‌های قرآنی، گفت: دشمنان اسلام تلاش بر جدا کردن مومنان از کتاب آسمانی قرآن را دارند آنان می‌خواهند انسان‌ها را از قرآن جدا کنند تا اینکه پشتوانه‌ای نداشته باشند و همگی متفرق شوند و هر کس یک چیز بگوید و جوان‌های ما را منحرف کنند در حالی که قرآن سعادت همه افراد را بیمه می‌کند و در پناه قرآن است که می‌توانیم بر دشمنان غلبه کنیم.

وی افزود: اسلام و قرآن پیشوای ماست و قرآن کریم ما را به وحدت دعوت کرده است و ما تابع اسلام هستیم و همه با هم برادر و خواهر دینی هستیم و در یک جهت حرکت می‌کنیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرخمیر بیان کرد: قرآن کتاب هدایت و کتاب نور است و به برکت قرآن انسان از ظلمات و اشتباهات به نور هدایت می‌شود و راه را پیدا می‌کند و بازگشت به سرچشمه هدایت قرآن امری ضروری و حتمی است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار