کد خبر: ۱۳۹۸۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

انتخابات سرنوشت سازترین میدان حضور برای مردم است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: انتخابات سرنوشت سازترین میدان حضور برای مردم در راستای حل مشکلات جامعه است.
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۲

انتخابات سرنوشت سازترین میدان حضور برای مردم استبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، آیت‌الله سیدحسن عاملی در همایش طلایه‌داران انقلاب اسلامی که در سالن ولایت اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی و وقوع آن یک پدیده آرمانی است و مردم ما نیز هزینه‌های آرمانی برای آن پرداخت کردند.

وی افزود: انتخابات نیز سرنوشت‌سازترین حادثه سیاسی در کشور است و نشان‌دهنده حضور مردم در صحنه سیاسی و تعیین سرنوشت خود است و مردم، مسئولان خود را به دست خودشان انتخاب می‌کنند و نیز برنامه ریزی دشمن بر اساس حضور مردم بوده و حرکات و برنامه‌های خود را نسبت به جمهوری اسلامی با نسبت مشارکت مردم در فعالیت‌ها تنظیم می‌کنند.

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل اظهار کرد: طبق گفته‌های مسؤولان ارشد آمریکایی، آن‌ها آرزو دارند که شب بخوابند و صبح بلند شده و ببینند که ایران از روی نقشه محو شده است، چرا که رئیس جمهور اسبق آمریکا گفت حمله به عراق و کشته شدن بالغ بر ۲ میلیون عراقی بهانه بود و هدف اصلی ایران است.

آیت‌الله عاملی تصریح کرد: ما فشار‌های دشمن را در همه ادوار جمهوری اسلامی به ویژه جنگ تحمیلی احساس کردیم و در این ۴۵ سال با چنگ و دندان تلاش کردیم تا کشور را حفظ کنیم که پیشرفت‌های خوبی هم داشتیم؛ در شرایطی که ارتباط مالی کشور از بین رفته و فقط از طریق صرافی‌ها فعالیت‌های مالی را انجام می‌دهیم، جمهوری اسلامی در حوزه نفتی پالایشی و انرژی پیشرفت بسیاری داشته که نمونه آن را در عسلویه می‌توان مشاهده کرد که یک شاهکار عظیم اتفاق افتاده است.

وی خاطر نشان کرد: در این چهل و پنج سال به تکنولوژی‌های بسیاری دست یافتیم و به پیشرفت بزرگی در این حوزه رسیده‌ایم؛ دشمن در عقب نگه داشتن ما دچار شکست شده است چرا که اخیرا کنگره آمریکا، وزارت خزانه‌داری را بازخواست کرده که چرا با وجود تحریم‌های شدید، ایران امور اقتصادی خود را به خوبی حل می‌کند و امروز در دنیا دشمنان در صدد انتقام هستند و ماباید توان خود را بر مسائل کلان متمرکز کنیم.

گفتنی است، همایش «طلایه داران انقلاب اسلامی ایران» با حضور علما، روحانیون و مبلغات با همکاری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، بسیج طلاب، ادارات کل اوقاف و امور خیریه و تبلیغات اسلامی استان اردبیل در سالن ولایت سپاه اردبیل برگزار شد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار