کد خبر: ۱۴۴۲۴
به همت اداره تبلیغات اسلامی کوثر برگزار شد؛

برگزاری دوره توانمند سازی "کنشگران جوانی جمعیت" در شهرستان کوثر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کوثر از برگزاری دوره توانمند سازی "کنشگران جوانی جمعیت" در این شهرستان خبر داد.
۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، علی صادقی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کوثر در مصاحبه ای با اشاره به اهمیت مسئله جمعیت و فرزندآوری و تاکید مقام معظم رهبری در فرهنگ سازی این امر در جامعه اظهار کرد: به همت امور بانوان تبلیغات اسلامی استان اردبیل و با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کوثر، دوره توانمند سازی "کنشگران جوانی جمعیت" در این شهرستان برگزار شد.

وی افزود: در این دوره استاد مدعو خانم دکتر اخوان اکبری به تبیین مسائل مختلف از،جمله بحران جمعیت و سیاست های جمعیتی، چالش های فرزندآوری در ایران، ناباروری، حفظ حیات جنین، تک فرزندی و پیامدهای آن پرداخت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کوثر افزود: در ادامه این دوره الهام طهماسبی کارشناس امور بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل در سخنانی به بیان نحوه اجرای طرح مسطورا و عملیات رمضان پرداخت.

صادقی افزود: در این دوره که با حضور ستاره رادفرد مشاور بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل، جمعی از مسئولین هیئات مذهبی بانوان، مبلغات، مدیران مدارس، مسئولین تشکلها و موسسات قرآنی و خیریه، بهورزان، دکتر عمومی و اساتید دانشگاهی در سالن جلسه تبلیغات اسلامی کوثر برگزار شد، از ۵ نفر بانوی فعال و کنشگر در امر جوانی جمعیت با اهدای هدایایی تجلیل شد.

ارسال نظر