کد خبر: ۱۴۸۲۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:

انتقام خون شهدای سپاه امید بخش و جریان ساز خواهد بود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: انتقام خون شهدای سپاه سخت و پشیمان کننده برای صهیونیست و امید بخش و جریان ساز برای محور مقاومت خواهد بود. ​​​​​​​
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۷
به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده شامگاه سه شنبه در اجتماع مردم اردبیل در محکومیت حمله تروریستی به کنسولگری ایران در سوریه و شهادت فرماندهان سپاه، گفت: شهادت بالاترین هنر مردان الهی و بزرگترین ودیعه خدا برای بندگان خالص است.

وی گفت: در تاریخ بشریت جبهه مقابل شهدا که جزو پاکترین و بهترین انسانهای روی زمین هستند، جبهه ای بنام صهیونیسم جهانی قرار دارد و به حول و قوه الهی جبهه شهدا همواره پیروز میدان است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل تاکید کرد: بنا به آیات قرآن، بزرگترین دشمنان اهل ایمان، یهود است.

حجت الاسلام جعفرزاده افزود: در جنگ آخرالزمانی و نبرد تمدنی بزرگترین جنگ در منطقه فلسطین و قوم یهود اتفاق خواهد افتاد لذا صهیونیست برای این جنگ بدنبال همراهی با مسیح است. 

اندیشه ناب شیعی سلاح محکم در نبرد تمدنی آخرالزمان

وی آموزه های مهدوی و ناب شیعی را برترین و محکم ترین سلاح در نبرد تمدنی برشمرد و افزود: عمق نگاه به صهیونیسم باید نگاه آخرالزمانی باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: در تاریخ دیده شده ک خدا به یهود فرصت تشکیل حکومت واحد نداده لذا خود را همواره مانند انگل در دل یک حکومت دیگر جا می دهند.
 
وی افزود: کشوری مانند فلسطین، دارای جغرافیای سیاسی و استراتژیک، شکست ناپذیر بوده و اسرائیل این عمق استراتژیک را ندارد و محکوم به شکست است. 

حجت الاسلام جعفرزاده خاطر نشان کرد: اسرائیل تنها یک پادگان نظامی است و کشور محسوب نمی شود و با اتحاد مسلمانان شکست سختی خواهد خورد.

وی افزود: حماس در پیشانی نبرد تمدنی با بدترین دشمن عصر حاضر در حال جنگ است و یقینا اسرائیل به عنوان دشمن جنگ اخرالزمانی به اهداف خود نخواهد رسید و مقاومت و حماس پیروز میدان خواهند بود.

 مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با محکومیت حمله رژیم غاصب اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه افزود: اسرائیل برای بیرون رفتن از معرکه دست به ترور می زنند و در این میان تحلیل گران نباید تحلیل ذلیلانه کنند.

حجت الاسلام جعفرزاده انتقام عادلانه ، اثرگذار و پشیمان کننده را پاسخ کوبنده در برابر وحشی‌گری رژیم صهیونیست عنوان کرد و افزود:  انتقام خون شهدای سپاه، باید تمام کننده برای دشمن و امید آفرین، جریان ساز و گفتمان ساز برای تمدن اسلامی باشد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار