کد خبر: ۱۵۰۰۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

پاسخ کوبنده ایران استکبار را در سیاهی فرود بُرد

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: پاسخ کوبنده ایران با اقتدار کامل دنیای استکبار را در سیاهی و تحیر فرود بُرد.
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۸

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام محمد مهدی شریف تبار- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با صدور بیانیه‌ای در پی پاسخ کوبنده و مقتدر ایران اسلامی به اسراییل خبیث، اظهار کرد: بی شک این پاسخ کوبنده که عنایت خاصه حضرت، ولی عصر (عج) بوده  و وعده آن را امام خامنه‌ای عزیز در روز‌های قبل آن را به همه دنیا اعلام کرد نشان از اقتدار، پیشرفت و دست برتر سامانه‌های موشکی و هوافضای جمهوری اسلامی ایران است.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین
«وَالْحَمْدُ لِلّهِ قاِصمِ الجَّبارینَ مُبیرِ الظّالِمینَ» (بخشی از دعای افتتاح)
ستایش خدای را که درهم شکننده سرکشان و نابودکننده ستم‌کاران است.
 
به فضل خداوند متعال و عنایات خاصه، ولی عصر (عج) و در عصر رهبری و زعامت حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا، با دست توانمند فرزندان و سربازان انقلاب اسلامی ایران عزیز، شب گذشته پاسخ کوبنده و غرورآفرین سپاه پاسداران مقتدر و ارتش با صلابت ایران اسلامی، قلب مسلمانان و آزادیخواهان در سراسر جهان را شاد و دنیای استکبار را در سیاهی و تحیر فرو برد.
پاسخ محکم، مقتدرانه و به حق جمهوری اسلامی ایران و تنبیه شایسته و قابل احترام و تمجید ایران اسلامی که شب گذشته بر علیه رژیم غاصب، خبیث، کودک کش و جنایتکار رژیم منحوس اسراییل انجام شد، تحسین آزادایخواهان و مسلمانان به ویژه مردم مظلوم فسلطین و غزه عزیز را برانگیخت.

بی شک این پاسخ کوبنده که وعده آن را امام خامنه‌ای عزیز در روز‌های قبل آن را به همه دنیا اعلام کرد نشان از اقتدار، پیشرفت و دست برتر سامانه‌های موشکی و هوافضای جمهوری اسلامی ایران است که نتیجه سال‌ها مجاهدت و تلاش بی وقفه سربازان، فرماندهان بزرگ این سرزمین است که در سال‌های متمادی سخت تحریمی به آن دست پیدا کرده ایم.
این اقتدار را مدیون رشادت‌ها و خون‌های بر زمین ریخته مردانی هستیم که نام آشنای آن‌ها این روز‌ها قلب‌های ما را به سمت ایمان حقیقی و الهی هدایت می‌کند.  

سازمان تبلیغات اسلامی مازندران و مجامع مردمی وابسته به همراه مردم غیور و ولایتمدار دیار علویان ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای مقاومت از جمله سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، شهید احمد متوسلیان، پدر موشکی ایران شهید تهرانی مقدم و همه شهدای مقاومت، حمایت قاطع خود را از پاسخ شایسته‌ی ایران اسلامی به اسراییل غاصب و جنایتکار اعلام می‌دارند.

ارسال نظر