کد خبر: ۱۵۸۷۸
همزمان با فرا رسیدن سالروز ارتحال امام امت؛

دوره آموزشی «مکتب حیات‌بخش» در بوشهر برگزار می‌شود

سرپرست معاونت فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی بوشهر از برگزاری دوره آموزشی «مکتب حیات‌بخش» در این استان خبر داد.
۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۶

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام حسن صادق‌زاده 12 خرداد 1402 ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز ارتحال جانگداز بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (رض) به تشریح برنامه‌های اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر به مناسبت این ایام پرداخت.

سرپرست معاونت فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی بوشهر برگزاری نشست تبیینی جایگاه بانوان از دیدگاه حضرت امام (ره)، جلسات بصیرتی با موضوع مقاومت و اجرای گعده های رفیقانه را از برنامه‌های اداره کل به این مناسبت عنوان کرد.

وی ادامه داد: برگزاری جلسات تبیینی انتخابات از منظر حضرت امام (رض)، پویش در فضای مجازی، راه اندازی مواکب فرهنگی خط خدمت از رحلت امام (ره) تا محرم و همچنین برگزاری نشست‌های بصیرتی علمای اهل سنت در پاسداشت رحلت حضرت امام از دیگر برنامه‌هایی هستند که به همت اداره کل تبلیغات اسلامی در سطح استان انجام خواهند شد.

حجت‌الاسلام صادق‌زاده برگزاری مراسم رحلت حضرت امام (رض) در مساجد توسط مبلغین و مبلغات و شبکه تبلیغ استان، هیئات مذهبی، نهضت بانوان، خانه‌ها و مؤسسات قرآنی استان را از دیگر برنامه های اداره کل تبلیغات اسلامی به مناسبت 14 خرداد عنوان کرد.

سرپرست معاونت فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری دوره آموزشی «مکتب حیات‌بخش» در استان اشاره کرد.

وی بررسی ابعاد سیاسی اجتماعی سوره مبارکه ممتحنه، زندگی سیاسی مبارزاتی ائمه معصومین علیهم السلام، مبلغ اسلام ناب از منظر مقام معظم رهبری، مکتب امام، اندیشه مقاومت، وحدت در مکتب امام خمینی، نبرد تمدنی اسلام ناب با استکبار جهانی و سیره امام و رهبری را از مهمترین عناوین این دوره برشمرد.

 حجت‌الاسلام صادق‌زاده مهلت زمان ثبت نام در این دوره را 15 خرداد 1403 عنوان کرد و افزود: علاقه‌مندان به شرکت ‌در این دوره از طریق لینک www.B2n.ir/e46353  نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنند و به افرادی که موفق به گذراندن این دوره شوند مدرک معتبر سازمان تبلیغات اسلامی اعطا خواهد شد.

 

 

ارسال نظر