کد خبر: ۱۵۹۰۶
نماینده ولی فقیه در سپاه استان اردبیل:

تحقق حاکمیت الهی از برکات مکتب امام خمینی (ره) است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل گفت: تحقق حاکمیت الهی از برکات و دستاوردهای مکتب امام خمینی (ره) در ایران اسلامی است.
۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۰

 

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام حسین علیی نماینده، ولی فقیه در سپاه استان اردبیل در مراسم گرامی داشت سالروز ارتحال امام خمینی در نماز خانه اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل در سخنانی اظهار کرد:  امام خمینی (ره) بسیاری از قوانین و احکام الهی را که در جامعه ایران از بین رفته بود را بازسازی و احیاء کرد واسلام دوباره در مسیر حقیقی و اصلی خود قرار گرفت


وی گفت: دشمنان سالیان متمادی کار کرده بودند تا از اسلام فقط نامی بیشتر باقی نماند و بدعت‌هایی را نیز در مسیر اسلام ایجاد کرده بودند که با آمدن امام خمینی (ره) تمام این دسیسه‌ها دوباره از بین رفت واسلام راستین مجددا احیاء شد.

نماینده، ولی فقیه در سپاه استان اردبیل افزود: با نهضت و مکتب امام خمینی (ره)، مرکز توجه بودن استکبار از آن‌ها گرفته شد و بجای آن‌ها حاکمیت خداوند متعال و اسلام جایگزین شد و ملت ایران از ظلمت استکبار به سمت نور و رهایی از استبداد رهنمون شدند.

حجت الاسلام علیی با گرامی داشت یاد شهدای خدمت و رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی افزود: پرورش یافتگان مکتب امام همچون شهیدان بهشتی، رجایی و باهنر در صدر انقلاب و سپس شهدای دفاع مقدس و امروز شهدایی همچون شهید رئیسی،  تأثیر عمیقی بر جامعه نهادند. آنچه امروز حاصل شده است یک سرمایه عظیم اجتماعی و بین المللی است که به برکت خون شهدای عزیز ما بدست آمده است و باید آن را پاس داشت.

وی افزود: شهدای خدمت یک فرصتی طلایی را از این جهت خلق نمودند که این سرمایه اجتماعی در آینده نظام اسلامی به ویژه انتخابات پیش رو بسیار نقش آفرین خواهد بود.

در ادامه این مراسم مداحی و قرائت زیارت عاشورا انجام شد و حاضرین با گرامی داشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، شهدای قیام  خرداد  و شهدای خدمت، به عزاداری پرداختند.

ارسال نظر