کد خبر: ۱۵۹۲۴
رییس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی:

شهدای خدمت طلایه دار مبارزه با صهیونیست و دفاع از مردم مظلوم غزه بودند

حجت الاسلام مهدی فاطمی‌ منش با بیان اینکه جنایات اسرائیل در رفح دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد، گفت: شهدای خدمت طلایه دار مبارزه با صهیونیست و دفاع از مردم مظلوم غزه بودند.
۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۲

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام مهدی فاطمی منش در گفتگو با خبرنگاران ضمن محکوم کردن جنایت تازه رژیم جعلی اسرائیل در رفح اظهار کرد: در دنیای امروز شاهد اتفاقات عجیب هستیم، مردم به این درک و اندیشه رسیده‌اند که حرف و عمل‌ها یکی نیست یعنی هستند کسانی که ادعای دموکراسی دارند، ولی وقتی جلوی چشم آن‌ها حق مسلم یک ملت یعنی زندگی در وطن خودشان  گرفته می‌شود، سکوت می‌کنند.

وی بیان کرد: کسانی ادعای حقوق بشر دارند که برای نهنگ و فلامینگو و امثال آن سر و صدا کرده و دنیا رو به هم می‌ریزند، اما تعداد زیادی از کودکان و زنان بی‌گناه غزه در اردوگاه‌ها و چادر‌های خود مظلومانه هدف حمله وحشیانه رژیم غاصب اسرائیل قرار گرفته و به شهادت رسیدند، اما در برابر این جنایت سکوت می‌کنند.

رییس تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی افزود: ما در سوگ شهدای خدمت هستیم که طلایه دار مبارزه با صهیونیست و دفاع از مردم مظلوم غزه بودند و اینکه پیرو این انسان‌های نورانی هستیم و ضمن همدردی با مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین و غزه، به شدت این حملات وحشیانه را محکوم می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تفکر و اندیشه مقاومت از مبانی قرآن است و قرآن هم وعده داده که زمین به بندگان صالح به ارث خواهد رسید و ان شاء الله ظلم و ستم پایان خواهد یافت.

حجت الاسلام فاطمی منش با بیان اینکه جنایات اسرائیل در رفح دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد، گفت: سکوت جامعه بین‌المللی و برخی کشور‌های عربی در برابر این جنایات ظلم آشکار علیه بشریت است و به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

گفتنی است جنایت جدید اسرائیل و تجاوز مرگبار و بمباران چادر‌های آوارگان در شمال غرب شهر رفح توسط رژیم صهیونیستی که دست کم ۴۵ غیرنظامی فلسطینی را به شهادت رسانده و تعدادی دیگر که اکثراً کودکان و زنان بودند را مجروح کرده است، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته و با واکنش‌های شدید مواجه شده است.
ارسال نظر