کد خبر: ۱۶۱۴۳
سازمان سینمایی سوره| با محور نوجوانان؛

پویش «هیس، هیچی نیس!» راه‌اندازی شد/ ۲۰ هزار نفر هفته اول پیوستند

پویش سریال «هیس، هیچی نیس!» با شعار «چیزایی هست که خیلیا نمیخوان تو بدونی» آغاز به کار کرده است و طی یک هفته ۲۰ هزار نفر از نوجوانان و دانش آموزان در آن ثبت‌نام کرده‌اند.
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۰

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، سریال «هیس، هیچی نیس!» که مدتی است پخش آن از شبکه های دو و امید آغاز شده است، همزمان با تعطیلات تابستانه پویش نوجوانانه خود را آغاز کرد. این پویش در حال حاضر با همراهی اپلیکیشن شاد در بخش رویدادهای ویژه در دسترس قرار گرفته است.

بدین منظور علاقمندان می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن «شاد» و بخش رویدادها، وارد پویش و کانال مسابقه به آدرس hiss@ شده و با تماشای سریال «هیس، هیچی نیس!» به پرسش‌های هر قسمت پاسخ دهند.

همچنین علاقمندان در بخش‌های دیگری از این پویش می‌توانند خودشان سوال طراحی کرده و در مسابقه لب‌آهنگ تیتراژ شرکت کنند تا با دریافت جوایز نقدی و غیرنقدی جزو برندگان مسابقه باشند.

این پویش با شعار «چیزایی هست که خیلیا نمیخوان تو بدونی» آغاز به کار کرده است و طی یک هفته ۲۰ هزار نفر از نوجوانان و دانش‌آموزان در آن ثبت‌نام کرده‌اند.

«هیس، هیچی نیس!» که با اقتباسی از مجموعه کتاب «سرگذشت استعمار» ساخته شده است شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت ۱۸ از شبکه دو سیما و چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت ۲۱ از شبکه امید پخش می‌شود و بازیگران آن استعداها و حرفه‌ای‌های تئاتر شهرهای مختلف کشور هستند.

سریال فانتزی تاریخی «هیس، هیچی نیس!» به کارگردانی حسین حقانی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا عطارد نخستین محصول مرکز تولیدات نوجوان سوره است که توسط سازمان سینمایی سوره برای مخاطب نوجوان تولید شده است.

ارسال نظر