دسترسی سریع
کد خبر: ۳۴۲۱
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶

آمادگی ۱۵۰ حسینیه و هیئت مذهبی در شهریار برای برگزاری جشن‌های دهه کرامت

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهریار گفت: ۱۵۰ حسینیه و هیئت مذهبی تحت پوشش این اداره برای برگزاری جشن‌های دهه کرامت اعلام آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام صدقعلی جلیل‌ زاده، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهریار گفت: با هماهنگی شورای هیات مذهبی شهرستان شهریار، ۱۵۰ حسینیه و هیئت مذهبی تحت پوشش این اداره برای برگزاری جشن‌های دهه کرامت اعلام آمادگی کردند.

جلیل زاده، افزود: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده توسط اعضای شورای هیئات مذهبی، حسینیه‌ها و محافل مذهبی محوری این شهرستان، بعد از مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، در ایام دهه کرامت، با برگزاری مراسم سخنرانی، برپایی ایستگاه‌های صلواتی و همچنین اجرای مسابقات فرهنگی تعظیم شعائر دینی می‌کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهریار با اشاره به توهین فیلم عنکبوت مقدس به ساحت امام رضا (ع)، تصریح کرد: این فیلم با توهین آشکار به ساحت نورانی امام علی بن موسی الرضا (ع)، اعتقادات، باور‌ها و ارزش‌های مسلمانان نشان داد که جشنواره کن، یک ابزار تبلیغاتی در دست عوامل بیگانه است که با نگاه سیاسی و ایدئولوژیک و تفکرات ضد ایرانی و اسلامی، برخی هنرمندان و فیلمسازان ما را عروسک خیمه شب بازی خود کرده است، لذا برنامه‌های دهه کرامت امسال به صورت جدی‌تری به موضوع امام رضا (ع) می‌پردازد.

وی، متذکر شد: در این ایام، مبلّغین و مداحان نیز با سخنرانی و روشنگری، ضمن محکومیت شدید این اثر ضد دینی و ضد فرهنگی اکران شده در جشنواره کن، بر نقش و جایگاه هیئات مذهبی در مواجهه آگاهینه، هوشمندانه و قاطعانه با چنین توطئه‌ها و اقداماتی، تأکید می‌کنند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار