دسترسی سریع
کد خبر: ۳۶۵۵
۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲
به همت اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی؛

نشست تعالی شبکه امامت آذربایجان شرقی برگزار شد

نشست طلبه شهید مدافع حریم ولایت محمدجواد فرهنگی با عنوان تعالی شبکه امامت آذربایجان شرقی به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

نشست تعالی شبکه امامت آذربایجان شرقی برگزار شد

این نشست روز سه شنبه در محل اردوگاه الغدیر تبریز با حضور شبکه راهیاری، امامان روستا، امامان پایگاه‌های فرهنگی، اجتماعی، امامان بنیاد علوی و شریکه الامامان برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی، امروز در این نشست با اشاره به نقش ویژه شریکه الامامان در تأثیرگذاری امر تبلیغ گفت: حضور شریکه الامامان در کنار مبلغین در موضوعات مختلف می‌تواند کمک خوبی در امر تبلیغ بوده و بسیاری از مشکلات طلاب و مبلغین را حل کنند.

وی با تاکید بر اینکه بنیاد هدایت برنامه‌های خوبی برای تعالی شبکه امامت و شریکه الامامان دارد، افزود: امروز شریکه الامامان در کنار همسران روحانی خود در محله‌های محروم حاشیه شهرها و روستاهای دور افتاده به خدمت رسانی و گره گشایی از مشکلات مردم مشغول هستند.

سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه همسر یک امام به عنوان شریکه الامام بهترین حلقه اتصال بین بانوان و خانواده‌های منطقه با امام است، افزود: بنیاد هدایت برای همین منظور اقدام به ایجاد شبکه‌ای با عنوان «شریکه الامام» کرده است که باعث انس گرفتن و همراهی بیشتر بانوان محله و روستا و منطقه با همسران امامان می‌شود که می‌تواند اثرات و برکات زیادی داشته باشد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار