دسترسی سریع
کد خبر: ۴۳۲۲
۲۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
مدیرعامل موسسه سینما شهر از رکورد شکنی جدید دو فیلم «هناس» و «قرار قبلی» خبر داد؛

رکورد استقبال مخاطب شکست

هاشم میرزا خانی مدیر عامل موسسه سینما شهر گفت: روز سه شنبه 21 تیر 1401 دو فیلم «هناس» و «بدون قرار قبلی» به صورت ویژه و حمایتی اکران شدند به طوری که رکورد تعداد مخاطب سینما در سال جاری با حضور 156 هزار 757 نفر در یک روز شکسته شد.
مجید معافی نویسنده

استقبال گسترده از اکران حمایتی فیلم‌های «هناس» و «بدون قرار قبلی»

به گزارش نهضت و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، هاشم میرزاخانی - مدیرعامل موسسه سینماشهر- با اشاره به استقبال خوب مردم از طرح حمایتی اکران گفت: در پی دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اکران رایگان دو فیلم «هناس» و «بدون قرار قبلی» به مناسبت روز حجاب و عفاف روز سه شنبه 21 تیر به صورت رایگان برای مخاطبان به نمایش درآمدند.

وی ادامه داد: با هماهنگی مدیران سالن‌های سینمایی مقرر شد ۴ سانس ما بین ساعت ۱۸ تا ۲۲ این دو فیلم به صورت رایگان به نمایش درآیند که با استقبال چشم گیر مخاطبان واقع شد به نحوی که در همان دقایق اولیه کلیه بلیطها رزرو شدند.

رئیس هیات مدیره موسسه سینما شهر افزود: دیروز  156 هزار و 757 نفر به سالن های سینما رفتند که بیشترین تعداد حضور مخاطب در یک روز سال جاری در سینما بود.  اگر چه این اتفاق به دلیل حمایت ویژه رخ داد ولی نشان داد با تقویت ظرفیت های بالقوه همچنان بسیاری از مردم مشتاق حضور در سالن های سینما هستند، تقریبا نیمی از سانس‌های اکران در سالن‌های سینما مختص فیلم‌های «هناس» و «بدون قرار قبلی» بوده و در جریان اجرای این طرح 30 هزار و 193 نفر به تماشای فیلم «هناس» و 16هزار و 567 نفر به تماشای فیلم «بدون قر ار قبلی» نشستند. همانطور که گفته شد مبلغ ریالی توسط سازمان سینمایی به سینماداران و صاحبان آثار پرداخت می‌شود.

مدیرعامل موسسه سینماشهر بیان داشت: اجرای اینگونه حمایت ارگانی از آثار ارزشمند، اسباب حضور مخاطب در سینما را مهیا نموده و  گام بعد آن به نفع سینماداران ، صاحبان آثار و هم‌چنین پخش کنندگان سینما خواهد بود.لذا از کلیه مدیران ارشد دستگاه ها و ارگان های اجرایی کشور درخواست می شود به منظور ایجاد اوقات فراغت سالم برای پرسنل و خانواده محترم دستگاههای خود و همچنین به چرخش در آمدن چرخه اقتصاد سینما این نوع بسته های حمایتی را در امور رفاهی خود قرار دهند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار