دسترسی سریع
کد خبر: ۵۹۲۶
۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۴
مدیر خانه قرآنی ریان سقز:

جلسات خانگی، تأثیرگذارترین و در دسترس‌ترین محافل قرآنی هستند

حفصه سهرابی گفت: جلسات خانگی قرآن کریم ساده‌ترین، تاثیرگذارترین و در دسترس ترین محافل قرآنی برای مردم به شمار می روند.

 

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حفصه سهرابی مدیر خانه قرآن ریّان شهرستان سقز در گفتگو با  خبرنگار سقز به فعالیت‌های این خانه قرآن  اشاره کرد و اظهار داشت:خانه قرآن ریّان  از سال 1400 و با هدف توسعه فعالیت های دینی و قرآنی راه‌اندازی شد.


سهرابی با اشاره به برگزاری  جلسات خانگی اظهار داشت: ساده‌ترین، تأثیرگذارترین و در دسترس‌ترین محافل قرآنی همین جلسات خانگی هستند.که خانه قرآن ریّان  اقدام به برگزاری جلسات خانگی نموده است.

وی به رده‌های سنی قرآن آموزان اشاره کرد و افزود: سعی شده تا در این کان قرآنی  از حضور تمامی سنین استفاده شود و از گروه خردسال تا بزرگسال از فعالیت های دینی و مذهبی بهره ببرند.

وی اعلام کرد: در این خانه  قرآن دوره‌های آموزشی حفظ، تفسیر، روخوانی و روانخوانی با تدریس مربیان برجسته انجام می‌شود.


وی به تلاش‌های انجام شده در راستای برگزاری فعالیت‌های دینی و آموزشی اشاره کرد و بیان داشت: با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز آموزشی در ابتدا فعالیت‌های ما با رکود زیادی مواجه شد اما از فضا و بستر فضای مجازی استفاده کردیم و فعالیت‌های خود را به صورت مجازی آغاز کردیم.

 

وی اعلام کرد: خوشبختانه با انجام واکسیناسیون کادر آموزش و قرآن آموزان اکنون کلاس‌های آموزشی به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار