دسترسی سریع
کد خبر: ۶۹۶۵
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

رسانه های معاند، لیدر اغتشاشات اخیر بودند

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه دشمن از مدت ها قبل برای ایجاد اغتشاش در ایران برنامه ریزی کرده بود، گفت: رسانه های معاند نیز لیدر اغتشاشات اخیر بودند.

رسانه های معاند، لیدر اغتشاشات اخیر بودندبه گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی در نشست انجمن های اسلامی کارخانجات آذربایجان شرقی که با حضور حجت الاسلام و المسلمین میر تاج الدینی -رئیس مجمع نمایندگان شمالغرب کشور و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی - برگزار شد با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: دشمن از مدت ها قبل برای ایجاد اغتشاش در ایران طی مهرماه با محوریت دانشجویان و دانش آموزان برنامه ریزی کرده بود ولی برخی اتفاقات باعث شد تا چند هفته این اغتشاشات جلو بیفتد.

وی با بیان اینکه دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب هزینه های سنگینی برای ضربه زدن به کشورمان انجام می دهند، گفت: در اغتشاشات اخیر نیز شاهد بودیم که رسانه های معاند لیدر اغتشاشات هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه در هفته اول اغتشاشات اخیر به اندازه ۸ ماه فتنه سال ۸۸ ، خسارت مالی و جانی به کشور وارد شد، گفت: ۳۰ شهید امنیت در هفته اول، تقدیم انقلاب اسلامی شد.

حجت الاسلام والمسلمین  حسینی ابراز داشت: در اغتشاشات اخیر، مخالفان نظام اعلام کردند که مهسا امینی بهانه است و آنها اصل نظام اسلامی را نشانه گرفته اند و با آتش زدن قرآن، امامزاده، پرچم امام حسین(ع) و پرچم جمهوری اسلامی ماهیت اصلی خود را نشان دادند که باعث شد مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه امروز در جنگ روایت ها هستیم، ادامه داد: نحوه بیان روایت روی جامعه تاثیرگذار است.

وی با اشاره به موقعیت حساس کنونی کشور گفت: در این شرایط، انسجام و وحدت نیروهای انقلابی ضروری است و نیروهای انقلابی باید بیش از پیش برای حفظ وحدت تلاش کنند.

ارسال نظر
پرطرفدار