کد خبر: ۸۷۰۶
با حضور اساتید صاحب نام در امام زاده صالح؛

کارگاه‌های تصویرسازی رضوی برگزار شد

دبیر اجرایی کارگاه‌های تصویرسازی رضوی : بخش گرافیک جشنواره ملی گرافیک رضوی در چهار بخش پوستر، تصویر سازی، کتیبه پرچم و کارتون برگزار می شود و هیئت هنر با کمک مراکز و بخش های‌های دیگر، کارگاه‌های آموزشی تصویرسازی را در جوار حرم مطهر امام زاده صالح (ع) برگزار کردند.
۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۷

کارگاه‌های تصویرسازی رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، بیستمین جشنواره ملی گرافیک رضوی در اردیبهشت سال آینده در چهار بخش پوستر، تصویرسازی، کارتون و پرچم و کتیبه برگزار می‌شود و هنرمندانی که در زمینه گرافیک فعالیت دارند فرصت دارند تا در این جشنواره بزرگ شرکت کنند.
حالا چند روزی است که در تهران و درکنار حرم مطهر امام زاده صالح (ع)، هئیت هنر با راه اندازی کارگاه تصویرسازی، فرصتی را برای علاقه‌مندان این رشته فراهم کرده است تا با قدرت و توان علمی و حرفه‌ای بیشتری برای حضور در این جشنواره بزرگ آماده شوند.

پوریا اسراری، دبیر اجرایی کارگاه‌های تصویرسازی رضوی، با اعلام جزییات برگزاری این کارگاه‌ها می‌گوید: بخش گرافیک جشنواره ملی گرافیک رضوی در چهار بخش پوستر، تصویر سازی، کتیبه پرچم و کارتون فعالیت دارد و هیئت هنر با کمک مراکز و بخش های‌های دیگر از روز چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱، کارگاه‌های آموزشی تصویرسازی را در جوار حرم مطهر امام زاده صالح (ع) برگزار کرده است.

دبیر اجرایی کارگاه‌های تصویرسازی رضوی می‌افزاید: اواخر بهمن امسال بود که برای حضور علاقمندان در این کارگاه‌های آموزشی، فراخوان دادیم، پس از اعلام فراخوان، ۱۸۰ نفر از هنرمندان درخواست حضور داشتند که در نهایت ۸۰ نفر انتخاب شدند.

اسراری افزود: در این کارگاه‌های تصویرسازی که تا روز جمعه ۱۲ اسفند ادامه داشت، ۱۰ استاد صاحبنام تصویرسازی با شرکت کنندگان تعامل دارشتند تا به نسخه‌ای نهایی رسیده و در نهایت این عزیزان برای شرکت در جشنواره بزرگ رضوی که در اردیبهشت ماه برگزار می‌شود آمادگی لازم را پیدا کنند.

وی درباره اساتیدحاضر در این رویداد گفت: در این کارگاه‌های آموزشی، اساتیدی همچون دکتر هاجر سلیمی نمین، مجید ذاکری، دکتر مصطفی گودرزی، حسام‌الدین طباطبایی، محمدحسین صلواتیان، سعیدرزاقی، حسین یوزباشی، میکائیل براتی و عرفان محمدی آذر حضور دارند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار