کد خبر: ۹۰۲

یادواره ۳۸ شهید روحانی استان اردبیل برگزار شد

در آستانه برگزاری کنگره ملی شهدای روحانی در قم محفل گرامیداشت ۳۸ شهید روحانی و طلبه استان اردبیل برگزار شد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، یادواره ۳۸ شهید روحانی استان اردبیل با حضور روحانیون و جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار و از خانواده‌های این شهدای والامقام تجلیل و تکریم به عمل آمد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در این مراسم اظهار کرد: در آستانه کنگره ۴۰ هزار شهید والامقام روحانی که اول اسفند در قم برگزار می‌شود و همچنین کنگره ۳ هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل این یادواره را با تکریم از ۳۸ شهید طلبه و روحانی برگزار می‌کنیم تا مجاهدت‌های طلاب و روحانیون تبیین شود.

حجت‌الاسلام میثم فیاضی خاطرنشان کرد: روحانیون در همه مقاطع انقلاب اسلامی پیشرو و پیشتاز بودند و در هشت سال دفاع مقدس نیز به نسبت جمعیت خود بیشترین شهدا و ایثارگر را تقدیم انقلاب کردند.

وی با بیان اینکه دشمن امروز با ناامیدی از جنگ سخت و رودررو و همچنین جنگ نرم فرهنگی به جنگ ترکیبی روی آورده است، تصریح کرد: غایت تلاش استکبار ایجاد شکاف عمیق بین مردم با حاکمیت است که در این مسیر با حربه‌های شیطانی سعی می‌کند ملت ایران را ناامید نشان دهد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ویژگی ملت ایران را بصیرت و آگاهی حضور در صحنه توصیف کرد و گفت: تمام شیطنت استکبار جهانی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن خنثی خواهد شد.

حجت‌الاسلام فیاضی ادامه داد: همچنان روحانیون و مرجعیت شیعه آگاه و بابصیرت از سنگر اسلام و معنویت دفاع می‌کنند و اجازه نمی‌دهند دشمنان در این میدان اهداف شوم خود را دنبال کنند.

وی با قدردانی از اداره کل تبلیغات اسلامی، اوقاف، بنیاد شهید و حوزه علمیه در برگزاری این یادواره ارزشمند گفت: شهدای روحانی آبرو و زینت نظام و انقلاب اسلامی هستند و همواره در سنگر جهاد و شهادت حضور مؤثری دارند.

در این مراسم شعرخوانی و مداحی شده و شرکت کنندگان با نثار فاتحه و صلوات یاد و خاطره شهدای والامقام روحانی را گرامی داشتند.

ارسال نظر