دسترسی سریع
کد خبر: ۹۳۶۷
۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۹
در حمايت از خانواده و تكريم مادران صورت می‌پذيرد؛

اجرای طرح هوای مادری در قم

طرح هوای مادری به صورت آزمایشی در استان قم اجرا می‌شود تا پس از بررسی نقاط قوت و ضعف آن، در سایر استان‌ها اجرا شود.

اجرای طرح هوای مادری در قمبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام بهرامی، مسئول دبیرخانه طرح هوای مادری در نشستی که با حضور امامان مساجد شاخص و کنشگران فرهنگی و اجتماعی در اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد به بیان جزئیات اجرای این طرح پرداخت.

وی گفت: تسهیل و حمایت از فرزندآوری و فرزندپروری، تکریم نقش مادری، هویت بخشی به خانم‌ها در جامعه، بسترسازی مناسب برای رشد و تعالی مادران و کودکان، دسترسی عادلانه و ارزان به بستر رشد و تعالی مادران و کودکان، هویت بخشی واقعی به جریان مردمی در عرصه خانواده، شبکه مواسات تخصصی خانم‌ها و خانواده‌ها و اجتماع سازی برای هم افزایی محلی از جمله مأموریت‌های این طرح است.

مسئول دبیرخانه طرح هوای مادری اظهار داشت: مخاطبان این طرح مادران خانه‌دار، مادران فعال اجتماعی، مادران دانشجو و فرزندان 3 تا 6 سال هستند.

حجت‌الاسلام بهرامی، محله محوری، پایین آوردن هزینه‌ها و کامل و جامع‌بودن را از جمله تفاوت‌های این طرح با طرح‌های مشابه دانست و گفت: این طرح در سه فاز عملیاتی می‌شود و در آن به رشد و تعالی مادران و کودکان در ساحت‌های مختلف و توانمندسازی محله‌ها توجه می‌شود.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار