دسترسی سریع
کد خبر: ۱۰۳۹۲
۲۱ تير ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:

دشمن درصدد گرفتن هویت مادری و همسری از زنان جامعه است

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: دشمن به دنبال این است که هویت مادری و همسری را از زنان جامعه ما بگیرند و طبیعتا"اگر هویت مادری و همسری گرفته شد، ساختاری که برای تربیت و رشد فرزند شکل گرفته از بین می‌رود و جامعه به رشد و پویائی نمی‌رسد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی؛ حجت الاسلام حقانی در گفتگو با خبرنگارروابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان با اشاره به اهمیت عفاف و حجاب در جامعه اظهار داشت: ضرورت عفیف بودن زن، به فلسفه عفاف و حجاب برمی گردد و خداوند متعال نعمت زیبایی را به زن بخشیده است و هدف خلقت هم همین بوده و هر چه این زیبایی ها همگانی نمایان شود، حقیقت وجودی زن دیده نمی شود.

وی تصریح کرد: دشمن درصدد است که نگاه جامعه به زن تغییر پیدا کند و زنان را تبدیل به موجودی برای شهوت رانی و لذائذ مردان کنند به گونه ای که هویت زنانگی گرفته و تبدیل به مرد شود. حجت الاسلام حقانی تصریح کرد: بی شک دشمن به دنبال این است که هویت مادری و همسری را از زنان جامعه ما بگیرند و طبیعتا"اگر هویت مادری و همسری گرفته شد، ساختاری که برای تربیت و رشد فرزند شکل گرفته از بین می رود و جامعه به رشد و پویائی نمی رسد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با اشاره به اینکه زنان نقش مهمی بر تربیت فرزند دارند عنوان داشت: اگر زن دچار عدم تعهد به بنیان خانواده شد و اگر فضای تربیتی فرزند از بین رفت، بنیان خانواده از هم متلاشی و متزلزل می شود. وی با بیان اینکه همه ملزم به رعایت عفاف و حجاب هستند تصریح کرد: وقتی در یک کشور قانونی وضع می شود، همه باید تبعیت کنند و اگر قانون زیرپا گذاشته شود، تبعاتی برای نظام خانواده و کشور بوجود خواهد آمد و یقینا" مسئله حجاب در کشور ایران به عنوان یک قانون تلقی شده و باید اجراء شود.

حجت الاسلام حقانی تصریح کرد: تمام ارگان ها از قبیل نیروی انتظامی، قوه مجریه، قوه قضاییه، ستاد امر به معروف و نهی از منکر ،سازمان تبلیغات اسلامی و سایر نهادها در حوزه کاری خود باید به روش های مختلف در راستای تقویت فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه گام بردارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان عنوان داشت: باید اینگونه احساس شود که دخترانی که بدحجاب یا بی حجاب هستند جزء جامعه ما و دختران مسلمان این سرزمین هستند اما به دلائلی دچار مسئله بی حجابی شدند و باید با معاشرت، گفتمان سازی و گفتگو کردن این مسئله حل شود.

وی خاطر نشان ساخت: امروزه رعایت عفاف و حجاب، جزءدغدغه هز خانواده متدین ایرانی است و مردم از مسئولین انتظار دارند تا بی حجابی که دشمنان نظام برای فروپاشی بنیان خانواده طراحی و پیاده سازی کردند و درصددند تا نظام و انقلاب ما را به چالش بکشند، با تلاش مسئولین و فرهنگسازی و برنامه های موثر،کاربردی و عملیاتی در این زمینه خنثی شود.

حجت الاسلام حقانی عنوان داشت: کسانی که دغدغه مند به این انقلاب و نظام هستند بایستی حضوز خود را در اجتماع پررنگ تر کنند، با دختران بدحجاب، ادبیات، زبان و کلام شیرین و خوبی همچون شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی داشته باشند و شهید سرافراز ما وقتی در مواجه با دختران بی حجاب قرار می گرفت آنان را «دخترم» خطاب می کرد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار