دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۰۰۶
۰۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۴
مدیرگروه فرهنگی - تبلیغی شیفتگان حضرت رضا (ع):

خیران فارس نقش ویژه‌ای در ترویج فرهنگ نهج‌البلاغه دارند

مدیرگروه فرهنگی - تبلیغی شیفتگان حضرت رضا (ع) گفت: مهم‌ترین عامل در نشر فرهنگ نهج‌البلاغه در جامعه استفاده از ظرفیت خیران استان فارس است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اشکان صادق نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به برخی از فعالیت‌های این گروه در سطح کشور به‌صورت حضوری و مجازی بیان کرد: در طرح ملی «در مسیر آرامش (هر هفته ۱۵ دقیقه با نهج‌البلاغه)» حضور گروه‌های مردمی و خیران موجب شده تا فعالیت‌های خوبی در راستای نشر این فرهنگ در جامعه رخ دهد.

مبلغ برتر کشوری در ادامه با اشاره به‌ضرورت فرهنگ‌سازی در نذورات نهج‌البلاغه جهت بهره‌مندی از ظرفیت‌های مردمی برای تبلیغ و ترویج نهج‌البلاغه در سطح کشور، تأکید کرد: استفاده از ظرفیت خیران می‌تواند عاملی برای توسعه ترویج این فرهنگ شود؛ ازاین‌رو امید است خیران با نگاهی به آینده و با دوراندیشی در خصوص تربیت نسلی انقلابی نسبت به همکاری با این انجمن در راستای ترویج نهج‌البلاغه در جامعه اقدام کنند.

گفتنی است گروه فرهنگی - تبلیغی شیفتگان حضرت رضا (ع) در سطح کشور با ابداع طرح «در مسیر آرامش (هر هفته ۱۵ دقیقه با نهج‌البلاغه)» در تلاش برای ترویج فرهنگ نهج البلاغه در میان نسل جوان جامعه است.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار