۴۷ : ۲۳ - ۱۴ جمادی الاول ۱۴۴۵ - سه‌شنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۲
دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۲۹۸
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۷
گزارش تصویری؛

استقبال از حسینیه کودک در گلزار شهدا

حجت الاسلام مهران جامعی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز از روند فعالیت های هیئت محبان فامة الزهرا سلام الله علیها اهواز بازدید کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز گفت:هیئت محبان فاطمة الزهرا سلام الله علیها شهرستان اهواز یکی از هیئات شاخص ما می باشد و فعالیت های فرهنگی و مذهبی و اجتماعی خودرا از سال ۱۳۷۹ آغاز کرده است و الحمدالله الان توانسته هیئت خود را به  مجموعه فرهنگی خانوادگی تبدیل کند.

وی شرح داد:محل برگزاری مراسمات این هیئت در جوار شهدای مدافع حرم واقع در گلزار شهدا می باشد و فعالیتهای خود را در عرصه خانوادگی و تحت شعار هیئت کانون خانواده ادامه می دهد  از کارهای ویژه و چشم گیری که نیروهای امام حسینی این هیئت انجام داده حسینیه کودک ویژه کودکانی که با خانواده های خود به مراسمات تشریف می آورند و علاوه بر این حسینه دیگری که به نام حسینیه مادر است و مزین به نام خانم حضرت ام البنین عله السلام است درست کرده اند.


حجت الاسلام مهران جامعی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین این هیئت تصریح کرد:در این بازدید بنده علاوه بر اینکه کار فرهنگی،خانوادگی تمیز را دیدم شاهد راحتی و استفاده معنوی مادران و پدران این کودکان در مراسم را بودم که مادران یا پدران،کودکان خود را به مربیان مستقر در حسینیه کودک تحویل میدادند و خودشان برای استفاده به مراسم میرفتند.


در انتها حجت الاسلام مهران جامعی رئیس اداره تبلیغات اسلامی اهواز گفت:کار خیلی ویژه ای انجام شده است در این هیئت و حتی میتواند الگوی خوبی برای دیگر مجموعه های فرهنگی و مساجد و هیئات باشد که بشود یک کار فرهنگی شکیل و تمیز و در خور و شان خانواده های معزز و امام حسینی که به مجلس مشرف میشوند باشد.

 

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار