کد خبر: ۱۶۲۴۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدن خبر داد:

توزیع ۱۱۰ هزار پرس غذا در طرح نذری «یک شهر مهمان علی» در فریدن

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدن گفت: طبخ و توزیع ۱۱۰ هزار پرس غذای گرم با مشارکت خیران به مناسبت عید غدیر خم در شهرستان فریدن تحت عنوان «یک شهر مهمان علی (ع)» انجام می‌شود.
۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۰

توزیع ۱۱۰ هزار پرس غذا در طرح نذری «یک شهر مهمان علی» در فریدنبه گزارش روابط عمومی  سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام ابراهیم خانی با اشاره به برنامه‌های ویژه عید سعید غدیر در فریدن اظهار کرد: به این مناسبت برپایی ۲۰ جشن در شهر‌ها و روستا‌های شهرستان فریدن در دستور کار است.

وی با بیان اینکه جشن اصلی نیز در شهر داران بلوار شهید صیاد شیرازی در شهر دامنه خیابان شهدای غربی برگزار می‌شود، ادامه داد: در این دو جشن خیابانی که به میزان مسیر ۲ کیلومتری است ۳۰ موکب در داران و ۱۰ موکب در دامنه برپا می‌شود که این موکب‌ها در کنار پذیرایی اقدامات فرهنگی، مذهبی و بصیرتی را نیز انجام می‌دهد و در این روز ۳۰ هزار جلد کتاب نیز بین شهروندان توزیع خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدن با اشاره به طبخ و توزیع ۱۱۰ هزار پرس غذای گرم با مشارکت خیران به مناسبت عید غدیر خم در شهرستان فریدن تحت عنوان «یک شهر مهمان علی (ع)»افزود: غذای گرم بین همه روستا‌ها و شهر‌های فریدن توزیع خواهد شد.

 

 

 
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار