کد خبر: ۸۸۳
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی:

جامعه امروز به مجاهدت بانوان نیاز دارد

حجت‌الاسلام روح الله حریزاوی از همه کسانی که در حوزه زنان فعالیت می‌کنند خواست تاکید ویژه‌ای بر «هویت‌ یابی» و «هویت‌ افزایی» زنان داشته باشند.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی «قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی» در دیدار با هیئت اندیشه‌ورز قرآنی و فرهنگی استان مرکزی با تأکید بر هویت زنان جامعه اظهار داشت: ما باید به دو بحث «هویت زن» و «مأموریت زن» بیش‌ از پیش توجه کنیم این در حالی است که امروز هجمه‌ها در جهت از بین بردن اصالت و هویت والای زن، بسیار است. به تعبیر امام خمینی (ره) که فرمودند: «ما این پیروزی را از بانوان داریم، قبل از اینکه از مردها داشته باشیم و این بانوان بودند که اسباب این شدند تا مردها هم، جرأت و شجاعت پیدا کنند».

 قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی افزود: مجاهدت بانوان در جامعه امروز، مجاهدت متنوعی است، بانوان در خانواده با صبر و بردباری به تربیت فرزندان و مدیریت اقتصادی خانواده می‌پردازند، به مدیریت فضای عاطفی خانواده و کاستن فشارها توجه دارند و به‌خوبی رشد علمی، فرهنگی و حضور اجتماعی خود و اعضای خانواده را تدبیر می‌کنند.

 وی در پایان اذعان کرد: از تمام کسانی که در حوزه بانوان فعالیت دارند تقاضای جدی داریم که در حوزه هویت‌یابی و هویت افزایی بانوان فعالیت کنند و با برگزاری جلسات گفتگو، مناظره و مباحثه، نوشتن مطالب، بیان تجربیات و افتخارات در این امر مهم سهیم باشند.

ارسال نظر